Pradžia > Naujienos > VU TF rinkimų komisija skelbia rinkimų į atsilaisvinusią VU TF Tarybos nario vietą pradžią

Atsižvelgiant į susidariusią situaciją, remiantis VU Statutu, VU TF Nuostatais, bus renkamas vienas VU TF Tarybos narys: fakultete dirbanti(s) Statuto 12 straipsnio 4 dalyje nustatytus reikalavimus atitinkanti(s) profesorius (-ė) ir (ar) vyriausiasis (-ioji) mokslo darbuotojas (-a). Tarybos narys renkamas terminui iki šiuo metu savo funkcijas atliekančios Tarybos, išrinktos 2019 m., kadencijos pabaigos (Taryba – kolegialus Fakulteto savivaldos organas, sudaromas 4 metams).

Kandidatai į Tarybą galėjo būti keliami arba išsikelti patys iki 2021 m. lapkričio 30 d.

Kandidatais (-u) iškelti(-as) ir Teisės fakulteto rinkimų komisijos įregistruotas: prof. Aurelijus Gutauskas (baudžiamosios justicijos katedra).

VU TF Tarybos nario rinkimai vyks 2021 m. gruodžio 8 d. Vilniaus universiteto Teisės fakulteto 303 kabinete nuo 9 iki 17 valandos.

Išankstinis balsavimas vyks 2021 m. gruodžio 1-7 d. nuo 9 iki 17  valandos  (išskyrus šeštadienį  gruodžio 4 dieną ir sekmadienį  gruodžio 5 dieną – kuomet išankstinis balsavimas nevyks), bet kuriam iš Padalinio rinkimų komisijos narių (Arūnui Šuminui, Ramunei Žiedei ar Airinai Mikulėnaitei) užklijuotame voke pateikiant iš anksto rinkėjo užpildytą balsavimo biuletenį. Vokus su iš anksto pateiktais balsavimo biuleteniais fakulteto rinkimų komisija atplėšia, kai skaičiuoja rinkimų metu metus gautus balsus. Iš anksto balsavusių rinkėjų balsai pridedami prie bendro balsų skaičiaus. Balsavimo biuletenis rinkėjui išduodamas rinkimų komisijos nario pasirašytinai.

Rinkėjai turi atitikti VU Statuto 12 straipsnio 4 dalies reikalavimus. Balsavimo teisę turinčių fakulteto rinkėjų sąrašai skelbiami fakulteto čia, juos rinkėjai gali pasitikslinti ir katedrose bei dekanate.

Platesnė informacija apie rinkimus čia.