Pradžia > Naujienos > VU TF rinkimų komisija skelbia informaciją apie įregistruotus kandidatus į Vilniaus universiteto Teisės fakulteto dekano pareigas

Vilniaus universiteto Teisės fakulteto rinkimų komisija informuoja, kad 2022 m. balandžio 25 d.  pasibaigus kandidatų į Vilniaus universiteto Teisės fakulteto dekano pareigas konkursą dokumentų priėmimo laikui, rinkimų komisija 2022 m. balandžio 28 dieną įregistravo doc. dr. Haroldą Šinkūną kandidatu dalyvauti konkurse Vilniaus Universiteto Teisės fakulteto dekano pareigoms eiti.

Teisės fakulteto dekaną VU Statuto ir Teisės fakulteto nuostatų nustatyta tvarka slaptu balsavimu renka fakulteto Taryba ir teikia skirti Rektoriui. Dekanu (-e) gali būti asmuo, atitinkantis Vilniaus universiteto statute kamieninio akademinio padalinio vadovui keliamus reikalavimus.

Kandidato veiklos programos pristatymas, atsakymai į Teisės fakulteto  tarybos narių ir kitų dalyvaujančių Tarybos posėdyje asmenų klausimus bei dekano rinkimai vyks 2022 m. gegužės 4 dieną 10 val. 302 auditorijoje VU Teisės fakulteto Tarybos posėdžio metu.