Pradžia > Praktika, darbas > VMI Didžiųjų mokesčių mokėtojų ir stebėsenos departamentas

VMI Didžiųjų mokesčių mokėtojų ir stebėsenos departamentas

Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis į DMMSKD direktoriaus pavaduotoją Dalią Ambrazevičienę tel. (8 5) 2687 878, el. p. dalia.ambrazeviciene@vmi.lt

Valstybinės mokesčių inspekcijos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos Didžiųjų mokesčių mokėtojų ir stebėsenos departamentas (toliau DMMSKD) siūlo darbą ir/arba praktiką Jūsų fakulteto studentams.

DMMSKD išskirtinai dirba su didžiosiomis Lietuvos įmonėmis – atlieka nuolatinę didžiųjų mokesčių mokėtojų mokesčių deklaravimo ir sumokėjimo stebėseną, renka ir vertina informaciją mokestinių rizikų identifikavimui, organizuoja susitikimus su didžiaisiais mokesčių mokėtojais bei atlieka jų kontrolės veiksmus.

Siūlome Jums darbą DMMSKD Tarptautinių sandorių kontrolės skyriuje, kurio uždavinys – užtikrinti efektyvų tarptautinių sandorių kontrolės bei kontroliuojamųjų sandorių kainodaros įgyvendinimą. Pagrindinis kontroliuojamųjų sandorių tikslas – pelno mokesčio bazės paskirstymas tarp valstybių, kuriose įmonės vykdo veiklą. Kontroliuojamųjų sandorių kainodaros pagrindas – ištiestosios rankos principas, kurio tikslas užtikrinti, kad įmonės, apskaičiuodamos apmokestinamąjį pelną pajamomis iš sandorio pripažintų sumą atitinkančią šio sandorio tikrąją rinkos kainą.

Jūsų laukia įdomus, atsakingas, nepamirštamas ir naudingas tarptautinės patirties suteikiantis darbas draugiškame kolektyve, galimybė susipažinti su pačių didžiausių Lietuvos įmonių ir tarptautinių įmonių grupių vykdomais veiklos procesais atliekant jų mokestinį vertinimą, taip pat karjeros galimybės ir progresuojantis atlyginimas.