Pradžia > Apie mus > Prancūzijos teisės centras > Prancūzijos teisės mokyklos programa 2014-2015

Prancūzijos teisės mokyklos programa 2014-2015

Vilniaus universiteto Teisės fakultetas ir Paryžiaus Ouest – Nanterre La Défense universiteto Teisės fakultetas, remiant Prancūzijos Respublikos ambasadai Lietuvoje, 2014-2015 m. įgyvendino Prancūzijos teisės mokyklos programą, kuri orientuota ne tik į 3 – 4 kurso teisės studentus, siekiančius studijuoti teisės doktorantūroje Lietuvoje ir Prancūzijoje, tačiau yra naudinga teisės, teisinio teksto vertimo specialybės studentams, jauniesiems teisininkams bei teisės tyrėjams ir praktikams, siekiantiems tobulinti kompetenciją, gilinti Prancūzijos bei Europos Sąjungos teisės teorines ir praktines žinias. Projekto programą sudarė 8 intensyvūs Prancūzijos ir Europos Sąjungos teisės mokymo kursai, t. y. pagrindiniai Prancūzijos ir Europos Sąjungos viešosios bei privatinės teisės dalykai, specialūs parengimo doktorantūros studijoms metodologijos seminarai. Mokymai vyko prancūzų kalba Vilniaus universiteto Teisės fakultete. Aktyvus ir nuoseklus dalyvavimas programoje suteikė galimybę išskirtinėmis sąlygomis tobulinti prancūzų teisinės kalbos įgūdžius Prancūzų institute Lietuvoje.

Prancūzijos teisės mokyklos 2014-2015 mokymo kursai