Pradžia > Renginiai > Vebinaras „ES nedidelių sumų ginčų nagrinėjimo procedūra: quo vadis?”

Vebinaras „ES nedidelių sumų ginčų nagrinėjimo procedūra: quo vadis?”

Laikas:2021 m. sausio 20 d.,

15.00 — 16.30 val.

Vieta:MS Teams platforma
Renginio kalba:Lietuvių

Kviečiame dalyvauti vebinare „ES nedidelių sumų ginčų nagrinėjimo procedūra: quo vadis?“, kuriame bus diskutuojama apie Europos ieškinių dėl nedidelių sumų nagrinėjimo procedūrą (Europos Parlamento ir Tarybos Reglamentui (EB) Nr. 861/2007). Vebinaro metu bus aptariami procedūros aspektai, apsunkinantys jos pritaikymą praktikoje ir galimi būdai procedūrai tobulinti, o taip pat pristatomi tarptautinio projekto SCAN (angl. Small Claims Analysis Net) rezultatai.

Renginyje dalyvaus prof. habil. dr. Vytautas Nekrošius (VU TF), doc. dr. Rimantas Simaitis (VU TF) ir tyrėja Milda Markevičiūtė (VU TF), vebinarą moderuos doc. dr. Vigita Vėbraitė (VU TF).

Renginys vyks čia. Jis bus transliuojamas ir VU Teisės fakulteto facebook paskyroje.

Jei turėtumėte papildomų klausimų, prašome kreiptis el.paštu milda.markeviciute@cobalt.legal

The content of this event represents the views of the participants only and is his/her sole responsibility. The European Commission does not accept any responsibility for use that may be made of the information it contains.