Pradžia > Studijuok > Studijų programos > Teisė MAN ® studijų modelis (vientisosios sesijinės studijos)

Teisė MAN ® studijų modelis (vientisosios sesijinės studijos)

Vientisųjų studijų programos „Teisė“ Teisė Man studijų modelis apjungia pirmosios (bakalauro) ir antrosios (magistrantūros) pakopos universitetines studijas.

 • Studijų trukmė – 5 metai;
 • Studijos vykdomos nuolatine forma sesijiniu tvarkaraščiu;
 • Studijos gali būti valstybės finansuojamos arba apmokamos studijuojančiojo lėšomis;
 • Nuo 8 semestro studijuojama pasirinkta konkreti teisės studijų šaka, pvz., baudžiamoji justicija, darbo ir socialinė teisė, finansų ir mokesčių teisė, privatinė teisė: civilinė ir verslo teisė, privatinė teisė: civiliniai ginčai, taikomoji jurisprudencija, tarptautinė ir Europos Sąjungos teisė, viešoji teisė;
 • Studijos baigiamos magistro baigiamojo darbo gynimu ir atitinkamos studijų šakos baigiamojo egzamino laikymu
 • Baigus studijas įgyjamas teisės magistro laipsnis;
 • Baigus studijas sudaromos galimybės siekti karjeros svarbiausiose teisinės sistemos institucijoje, pvz., dirbti advokatu, teisėju, prokuroru, notaru, antstoliu ir pan. arba tęsti teisės studijas trečiojoje pakopoje.

Studijų Teisė MAN ® ypatybės:

Kas tai yra Teisė MAN ® ?  
 • Tai – novatoriškas požiūris į studento laiką, galimybė naudotis šiuolaikinių technologijų suteikiamais įrankiais, aiškus darbo planavimas ir lankstus mokymosi grafikas. Virtualioje mokymosi aplinkoje prieinamas studijų medžiagos turinys derinamas su virtualiomis paskaitomis, seminarais ir konsultacijomis “on-line”, ir papildoma individualių ir komandinių užduočių atlikimu “gyvai” auditorijoje.
 • Ar galima parengti teisininką tik nuotolinio mokymo ar on-line įrankiais? Manome, kad ne – socialiniai santykiai yra per daug sudėtingi, kad apie juos tyrinėtume ir mokymes tik kompiuteryje.
 • Ar įmanoma parengti teisininką tik auditorijose ir bibliotekose? Iš esmės taip, tačiau šiuolaikiniam jaunuoliui galime pasiūlyti ne tik tai, kas pasiteisino per šimtmečius, bet ir  tai, ką šiandien siūlo moderniosios informacijos ir komunikacijos technologijos – medžiagos, kurią gali įsisavinti bet kur ir bet kada, ir virtualų kontaktą su dėstytoju patogiu metu ir patogioje vietoje. Manome, kad tai naudinga ne tik dirbančiam ar daug keliaujančiam profesionalui, tačiau ir bet kuriam maksimaliai savo laiką ir galimybes siekiančiam išnaudoti jaunuoliui. Teisė MAN ® modelio studijos kaip tik Tau!
 • Programoje galima studijuoti tiek valstybės finansuojamoje vietoje, tiek ir valstybės nefinansuojamoje vietoje.
Studijos MAN ® – Mokausi Auditorijoje ir Nuotolyje

Informacija apie priėmimą į vientisųjų studijų programą „Teisė“ dieniniu arba sesijiniu tvarkaraščiu.

Straipsnis apie Teisė Man studijas