Pradžia > Apie mus > Komanda > Mokslininkai ir dėstytojai

Mokslininkai ir dėstytojai

  • Prof. dr. Armanas Abramavičius
  • +370 5 236 6167, 411 kab.
  • armanas.abramavicius@tf.vu.lt
  • Priėmimo laikas:
  • V 12.30 – 13.30
  • Prof. dr. (HP) Egidijus Šileikis
  • +370 5 236 6175, 405 kab.
  • egidijus.sileikis@tf.vu.lt
  • Priėmimo laikas:
  • III 9.30 – 11.00
  • Partnerystės prof. dr. Gintaras Goda
  • +370 5 236 6167, 416 kab.
  • gintaras.goda@tf.vu.lt
  • Priėmimo laikas:
  • I 12.30 – 13.30
  • Partnerystės prof. dr. Šarūnas Keserauskas
  • +370 5 236 6170, 311 kab.
  • sarunas.keserauskas@kt.gov.lt
  • Priėmimo laikas:
  • IV 18.30 – 19.00
  • Partnerystės prof. dr. Liudvika Meškauskaitė
  • +370 5 236 6175, 405 kab.
  • liudvika@lmk.lt
  • Priėmimo laikas:
  • susitarus iš anksto el. paštu
  • Partnerystės Prof. dr. Augustinas Normantas
  • +370 5 236 6175, 405 kab.
  • normantasaugustinas@gmail.com
  • Priėmimo laikas:
  • II 16.00 – 16.30
  • Partnerystės prof. dr. Egidija Tamošiūnienė
  • +370 5 236 6170, 311 kab.
  • egidija.tamosiuniene@gmail.com
  • Priėmimo laikas:
  • II 17.00 – 18.00
  • Doc. dr. Andželika Vosyliūtė
  • +370 5 236 6167, 411 kab.
  • andzelika.vos@gmail.com
  • Priėmimo laikas:
  • V 12.00 – 13.00
  • Doc. dr. Skirgailė Žalimienė
  • +370 5 236 6175, 405 kab.
  • skirgaile.zalimiene@tf.vu.lt
  • s.zalimiene@gmail.com
  • Priėmimo laikas:
  • V 14.30 – 15.15
  • Partnerystės doc. Deividas Kriaučiūnas
  • +370 5 236 6175, 405 kab.
  • Deividas.Kriauciunas@lrv.lt
  • Priėmimo laikas:
  • V 12.00 – 13.00
  • Partnerystės doc. Arūnas Meška
  • +370 5 236 6167, 416 kab.
  • arunas.meska@tf.vu.lt
  • arunas.meska@prokuraturos.lt
  • Priėmimo laikas:
  • IV  17.00 – 18.00
  • Asist. Dr. Justyna Levon
  • +370 5 236 6167, 307 kab.
  • justyna.levon@tf.vu.lt
  • Priėmimo laikas:
  • III 10.00 – 11.00
  • Lekt. Dr. Saulius Aviža
  • +370 5 236 6170, 311 kab.
  • saulius.aviza@tf.vu.lt
  • Priėmimo laikas:
  • II  15.30 – 16.30
  • Lekt. dr. Stasys Drazdauskas
  • +370 5 236 6170, 311 kab.
  • Stasys.Drazdauskas@sorainen.com
  • Priėmimo laikas:
  • IV 10.00 – 11.00
  • Lekt. dr. Neringa Gaubienė
  • +370 5 236 6170, 311 kab.
  • neringa.gaubiene@tf.vu.lt
  • Priėmimo laikas:
  • I 10.00 – 12.00
  • II 10.00 – 12.00
  • Lekt. dr. Gabija Grigaitė-Daugirdė
  • +370 5 236 6175, 405 kab.
  • gabija.grigaite@gmail.com
  • Priėmimo laikas:
  • IV 16.30 – 17.15
  • Lekt. dr. Lina Griškevič
  • +370 5 236 6175, 405 kab.
  • lina.griskevic@gmail.com
  • Priėmimo laikas:
  • IV 17.00 – 17.30
  • Lekt. dr. Povilas Gruodis
  • +370 5 236 6175, 405 kab.
  • povilas@pentalex.lt
  • Priėmimo laikas:
  • V 12.00 – 12.45
  • Lekt. dr. Audrius Juozapavičius
  • +370 5 236 6167, 416 kab.
  • audrius.juozapavicius@tf.vu.lt
  • Priėmimo laikas:
  • IV 12.00 – 13.00

 

  • Lekt. dr. Renata Juzikienė
  • +370 5 236 6170, 311 kab.
  • r.juzikiene@lvat.lt
  • Priėmimo laikas:
  • III 12.00 – 13.00
  • Lekt. dr. Tomas Kontautas
  • +370 5 236 6170, 311 kab.
  • tomas.kontautas@sorainen.com
  • Priėmimo laikas:
  • V 12.00 – 13.00
  • Lekt. dr. Jurij Maculevič
  • +370 6 821 4992, 311 kab.
  • maculevic.jurij@gmail.com
  • Priėmimo laikas:
  • IV 11.00 – 12.00
  • Lekt. dr. Inga Martinkutė
  • +370 5 236 6175, 405 kab.
  • inga@smaliukas.lt
  • Priėmimo laikas:
  • II 12.30 – 13.00
  • Lekt. dr. Elena Masnevaitė
  • +370 5 236 6175, 405 kab.
  • elenutis@gmail.com
  • Priėmimo laikas:
  • II 17.00 – 17.30
  • Lekt. dr. Agnė Petkevičiūtė
  • +370 5 236 6175, 405 kab.
  • ignepetkeviciute@yahoo.com
  • Priėmimo laikas:
  • II 10.30 – 11.00
  • Lekt. dr. Deimilė Prapiestytė
  • +370 5 236 6175, 405 kab.
  • deimile.prapiestyte@tf.vu.lt
  • Priėmimo laikas:
  • III 11.00 – 12.00
  • Lekt. dr. Gerardas Višinskis
  • +370 5 236 6167, 411 kab.
  • gerardas.visinskis@gmail.com
  • Priėmimo laikas:
  • V 12.00 – 13.00
  • Dr. Gintarė Tamašauskaitė-Janickė
  • +370 6 828 2728, 702 kab.
  • gintare.tamasauskaite@tf.vu.lt
  • Dr. Eglė Tamošiūnaitė-Samaitienė
  • +370 6 060 7330, 311 kab.
  • egle.tamosiunaite-samaitiene@tf.vu.lt
  • Tikslinėse atostogose nuo 2020 m.
  • Lekt. Martynas Austys
  • +370 5 236 6170, 311 kab.
  • martynas.austys@gmail.com
  • Priėmimo laikas:
  • IV 17.00 – 18.00
  • Lekt. Simona Cirtautaitė-Kaminskienė
  • +370 5 236 6170, 311 kab.
  • simona.cirtautaite@gmail.com
  • Priėmimo laikas:
  • II 12.00 – 13.00
  • Lekt. Vidas Kilinskas
  • +370 5 236 6167, 416 kab.
  • vidas.kilinskas@tf.vu.lt
  • vidas.kilinskas@prokuraturos.lt
  • Priėmimo laikas:
  • IV  16.30 – 17.30
  • Lekt. Andžej Maciejevski
  • +370 5 236 6170, 311 kab.
  • a.maciejevski@lat.lt
  • Priėmimo laikas:
  • IV 14.30 – 15.30
  • Lekt. Marius Matiukas
  • +370 5 236 6170, 311 kab.
  • marius.matiukas@tf.vu.lt
  • marius.matiukas@gmail.com
  • Priėmimo laikas:
  • III 14.30 – 15.00, 16.30 – 17.00
  • Lekt. Arūnas Šuminas
  • +370 615 59539, 311 kab.
  • arunas.suminas@tf.vu.lt
  • Priėmimo laikas:
  • III 11.30 – 12.45
  • Lekt. Lina Urbaitė
  • +370 5 236 6175, 405 kab.
  • lina.urbaite@tf.vu.lt
  • Priėmimo laikas:
  • V 15.00 – 15.30
  • J. mokslo darbuotojas Evaldas Raistenskis
  • +370 5 219 3205, 411 kab.
  • evaldas.raistenskis@cr.vu.lt
  • Dokt. Mindaugas Gedeikis
  • +370 5 236 6170, 311 kab.
  • mindaugas_gedeikis@yahoo.co.uk