Pradžia > Apie mus > Komanda > Mokslininkai ir dėstytojai > KŪRIS EGIDIJUS, Prof. dr. (HP)
  • egidijus.kuris@echr.coe.int
Profilio PDF

KŪRIS EGIDIJUS, Prof. dr. (HP)

Pagrindinės mokslinių interesų, tyrimų ir ekspertinės sritys

Teisės teorija, Lietuvos konstitucinė teisė, lyginamoji konstitucinė teisė, žmogaus teisės.

Svarbiausios publikacijos

Daugiau publikacijų.

Projektai

• 2013-2015 m. ,,Ekonominės krizės (recesijos) iššūkiai teisės viešpatavimui ir žmogaus teisėms“. Mokslinis tyrimas finansuotas Lietuvos mokslo tarybos Europos socialinio fondo lėšomis pagal visuotinės dotacijos priemonę (projekto nr. VP1-3.1-ŠMM-07-K-03-085), Vilniaus universitetas. KŪRIS, E. (tyrimo vadovas), A. Andruškevičius, I. Isokaitė, D. Kriaučiūnas, G. Lastauskienė, E. Masnevaitė, A. Medelienė, V. Milašiūtė, D. Petrylaitė, D. Žalimas.
  • 2012–2015 m. „Member States‘ Constitutions and EU Integration“, Zalcburgo universitetas (Austrija).
  • 2008–2010 m. „Comparing Citizenship in Europe“, Europos Universiteto Institutas (Florencija, Italija), Edinburgo universitetas (Jungtinė Karalystė), Budapešto universitetas (Vengrija).
  • 2001–2003 m. „Constitution as Norm“, Norvegijos priešakinių tyrimų institutas, Norvegijos mokslų akademija, Oslo Universitetas (Norvegija).
  • 1997–1999 m. „Constitutional Review and Constitutionalism in Lithuania: Main Trends and Prospects for Development of a New Legal Tradition”, NATO; Vilniaus universitetas.

Apdovanojimai

• 2013 m. Armėnijos Respublikos Konstitucinio Teismo aukso medalis.
  • 2012 m. Tarptautinės reitingų technologijų ir sociologijos akademijos „Auksinė fortūna“ (Ukraina) Georgijaus IV laipsnio medalis „Garbė. Šlovė. Darbas“.
  • 2009 m. Metų dėstytojas, Teisės fakultetas, Vilniaus universitetas.

Mokslo Populiarinimas