Pradžia > Apie mus > Komanda > Doktorantai

Doktorantai

  •  Dokt. Edvard Gasperskij
  • +370 5 236 6175, 405 kab.
  • e.gasperskij@glimstedt.lt
  • e.gasperskij@gmail.com

 

  • Dokt. Mindaugas Gedeikis
  • +370 5 236 6170, 311 kab.
  • mindaugas_gedeikis@yahoo.co.uk

 

  • Dokt. Paulius Griciūnas
  • +370 5 236 6175, 405 kab.
  • paulius.griciunas@tf.vu.lt
  • Priėmimo laikas:
  • II 12.30 – 13.00 (705 aud.)
  • Dokt. Justina Januševičienė
  • +370 5 236 6175, 405 kab.
  • justina_januseviciene@yahoo.com

 

  • Dokt. Vilius Kuzminskas
  • +370 5 236 6170, 311 kab.
  • vilius8@gmail.com, vilius.kuzminskas@tf.vu.lt

 

  • Dokt. Tadas Lukošius
  • +370 5 236 6175, 405 kab.
  • tadasluk@gmail.com
  • Priėmimo laikas:
  • IV 10.00 – 11.00*
  • *susitarus iš anksto el. paštu
  • Dokt. Ana Pliner
  • +370 5 236 6170, 311 kab.
  • ana.pliner@gmail.com

 

  •  Dokt. Justinas Poderis
  • +370 5 236 6175, 405 kab.
  • poderis.justinas@gmail.com
  • j.poderis@glimstedt.lt

 

  • Dokt. Evaldas Raistenskis
  • +370 5 236 6167, 411 kab.
  • evaldas.raistenskis@cr.vu.lt

 

  • Dokt. Inha Rakavets
  • +370 5 236 6167, 411 kab.
  • i.rakavets@gmail.com, inga-rb@rambler.ru

 

  • Dokt. Rimantė Rudauskienė
  • +370 5 236 6175, 405 kab.
  • rimante.rudauskiene@gmail.com

 

  • Dokt. Rimantas Šadžius
  • +370 5 236 6175, 405 kab.
  • sadzius@delfi.lt

 

  • Dokt. Vytis Turonis
  • +370 5 236 6175, 405 kab.
  • vytis.turonis@gmail.com