Pradžia > Renginiai > Tarptautinis seminaras „Algorithmisation of Dispute Resolution”

Tarptautinis seminaras „Algorithmisation of Dispute Resolution”

Laikas:2019 m. sausio 29 d.,

9.00 — 17.30 val.

Vieta:MKIC Konferencijų salė (Saulėtekio al. 5)
Renginio kalba:Anglų
11 partnerių Europos Sąjungoje šiuo metu vykdo projektą CREA (Conflict Resolution with Equitative Algorithms, Konfliktų sprendimas naudojant išlyginamuosius algoritmus). Projekto tikslas yra sukurti naujus ginčų sprendimo mechanizmus, kurie galėtų būti naudojami advokatų, mediatorių, teisėjų ir, kai kuriais atvejais, privačių asmenų, siekiant surasti priimtiną sprendimą.
2019 m. sausio 29 d. Vilniaus universitete yra organizuojamas tarptautinis seminaras „Ginčų sprendimo algoritmizavimas” („Algorithmisation of Dispute Resolution”), kurio metu bus pristatomi tarpiniai projekto CREA rezultatai ir diskutuojama kitomis aktualiausiomis su ginčų sprendimo algoritmizavimu susijusiomis temomis.
 Registracija į seminarą vykdoma iki sausio 21 dienos.