Pradžia > Naujienos > Pavasario teisės mokykla Kijeve

Pavasario teisės mokykla Kijeve

Šių metų balandžio 16-20 dienomis Kijevo Taraso Ševčenkos nacionaliniame universitete vyks šio universiteto Teisės fakulteto ir VU Teisės fakulteto organizuojama pavasario teisės mokykla „Europos Sąjungos teisės įtaka nacionalinėms teisinėms sistemoms: Lietuvos ir Ukrainos patirtys”. Renginys organizuojamas anglų kalba.

Pavasario teisės mokyklos metu vyks ne tik paskaitos, bet ir bus aplankytas Ukrainos parlamentas, Ukrainos Aukščiausiasis Teismas, vyks ekskursija po Kijevo senamiestį ir neformalus bendravimas su kolegomis iš Ukrainos.

Penkiems VU Teisės fakulteto studentams bus padengtos kelionės ir nakvynės išlaidos Kijeve.

Visus susidomėjusius ir norinčius vykti į Kijevą, kviečiame rašyti doc. dr. Vigitai Vėbraitei: vigita.vebraite@tf.vu.lt

PRELIMINARI PROGRAMA

Esant dideliam susidomėjimui renginiu, kovo 21 diena yra paskutinė diena pareikšti norą dalyvauti pavasario teisės mokykloje.