Pradžia > Naujienos > Kvietimas skirti 2proc. Teisės klinikai

Kvietimas skirti 2proc. Teisės klinikai

Primename, kad kasmet iki gegužės 1 d. turite galimybę paremti visuomenės labui veikiančias organizacijas, pasirinktiems vienetams skyrę 2 proc. savo jau sumokėto gyventojų pajamų mokesčio (GPM). Tokiu būdu galite palaikyti ir Vilniaus universiteto Teisės klinikos veiklą (FR0512 v.3 forma, gavėjo kodas – 124369918).

VU Teisės klinika jau 20 metų jungia gabiausių teisės studentų, dėstytojų ir kitų teisės profesionalų darbą visuomenės gerovei. Nuo 1998-ųjų orgnizacijos pro bono teikiamomis teisinėmis paslaugomis pasinaudojo virš 55 tūkst. žmonių – kiekvieną mėnesį Teisės klinikos savanoriai neatlygintinai veikia apie 3 000 valandų. Organizacijos indėlį kuriant teisinę valstybę neseniai įvertino Jos Ekscelencija Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

2 proc. GPM parama – nieko nekainuojantis būdas prisidėti prie kilnios VU Teisės klinikos misijos užtikrinant kiekvieno žmogaus teisę į teisingumą, remiant pažangius teisės studentus, jų pagalbos besikreipiančius pradedančiuosius verslininkus bei viešąjį interesą ginančias nevyriausybines organizacijas (inter alia). Tapkite svarbia VU Teisės klinikos dalimi – paskirti 2 proc. GPM internetu užtruksite vos minutę:

1. Prisijunkite prie Elektroninio deklaravimo sistemos (EDS): deklaravimas.vmi.lt;
  2. Viršutiniame horizontaliajame EDS meniu spustelkite „Deklaravimas“, tada vertikaliajame meniu kairėje – „Pildyti formą“, pasirinkite „Prašymas skirti paramą“;
  3. Užpildykite FR05123 formą tiesiogiai EDS portale (spustelėję šalia formos pavadinimo esančią gaublio ikonėlę): [5] Mokestinis laikotarpis – 2017; [6S] Mokesčio dalį skiriu paramos gavėjams – ✔; [E1] Gavėjo tipas – 2 (paramos gavėjas); [E2] Gavėjo identifikacinis numeris (kodas) – 124369918; [E3] Mokesčio dalies paskirtis – VU TEISĖS KLINIKAI; [E4] Mokesčio dalies dydis (procentais) – iki 2,00; [E5] Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio – vėliausiai iki 2021 m. (pildoma tik norint paramą skirti ilgiau kaip 1 metus).