Pradžia > Apie mus > Privatinės teisės katedra > KESERAUSKAS ŠARŪNAS, Partnerystės prof. dr.
  • sarunas.keserauskas@tf.vu.lt

Profilio PDF

KESERAUSKAS ŠARŪNAS, Partnerystės prof. dr.

Išsilavinimas

• 2010 m. suteiktas teisės daktaro laipsnis, Londono King’s College, Londono universitetas (Jungtinė Karalystė).
  • 2003 m. įgytas teisės magistro laipsnis (LL. M.), Londono King’s College, Londono universitetas (Jungtinė Karalystė).
  • 1998 m. įgytas teisės magistro laipsnis (LL. M), Teisės fakultetas, Vilniaus universitetas.

Svarbiausios publikacijos

• Mikelėnas, Valentinas; Bartkus, Gintautas; Mizaras, Vytautas; Keserauskas, Šarūnas. Lietuvos Respublikos Civilinio kodekso komentaras. Antroji knyga: Asmenys. Vilnius: Justitia, 2002. 435 p. ISBN 9986567734.

Daugiau publikacijų.

Projektai

• Nuo 2020 m. Ukrainos konkurencijos tarnybos gebėjimų stiprinimo ES Dvynių projekto ekspertas ir projekto vadovas.
  • 2019 m. Serbijos valstybės pagalbos kontrolės komisijos gebėjimų stiprinimo projekto EuropeAid ekspertas.
  • 2016-2020 m. Gruzijos konkurencijos tarnybos gebėjimų stiprinimo projekto EuropeAid ekspertas.

Mokslo populiarinimas

Kalbos