Pradžia > Apie mus > Privatinės teisės katedra > KONTAUTAS TOMAS, Vyr. lekt. dr.
  • tomas.kontautas@sorainen.com
Profilio PDF

KONTAUTAS TOMAS, Vyr. lekt. dr.

Pagrindinės mokslinių interesų, tyrimų ir ekspertinės sritys

Draudimo teisė, finansų teisė, arbitražas ir bylinėjimasis.

Išsilavinimas

• 2006 m. suteiktas teisės daktaro laipsnis, Teisės fakultetas, Vilniaus universitetas.
  • 2002 m. įgytas teisės magistro laipsnis, Teisės fakultetas, Hamburgo universitetas ir Roterdamo Erasmus universitetas.
  • 1999 m. įgytas teisės magistro laipsnis, Teisės fakultetas, Vilniaus universitetas.

Svarbiausios publikacijos

• Kontautas, Tomas; Klezys, Augustas; Asakavičius, Artūras. Lithuania // Review of Crowdfunding Regulation. Interpretations of existing regulation concerning crowdfunding in Europe, North America and Israel, 2014 / Editor: Oliver Gajda. Legal Editors: Tanja Aschenbeck-Florange, Thomas Nagel. Brussels : European Crowdfunding Network AISBL. 2014, p. 148-152. Prieiga per internetą: <http://www.osborneclarke.com/media/filer_public/61/fe/61fe40e6-5790-41d0-b181-bb2065bca9a8/ecn_-_review_of_crowdfunding_regulation_2014_3.pdf> [Žiūrėta 2015-02-16].
  • Luik, Olavi-Jüri; Kontautas, Tomas. Does the insurance premium payment regulation as stipulated in the Principles of European Insurance Contract Law protect policyholders sufficiently enough? = Ar draudimo įmokos mokėjimo reglamentavimas, įtvirtintas Europos draudimo sutarčių teisės principuose, pakankamai apsaugo draudėjus? // Verslo ir teisės aktualijos / Tarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla. Vilnius : Tarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla. ISSN 1822-9530. 2012, T. 7, nr. 1, p. 85-107.

Daugiau publikacijų.

Mokslinė ir ekspertinė veikla

• 2018-2022 m. Lietuvos pakeitimo vertybiniais popieriais ir padengtų obligacijų paskolos, ERPB ir EK finansuojamo projekto Finansų ministerijai darbo grupės pirmininkas.
  • 2018-2022 m. Lietuvos žaliųjų ir tvarių finansų strategijos ir veiksmų plano, ERPB ir EK finansuojamo projekto Finansų ministerijai darbo grupės pirmininkas.
  • Tarptautinės advokatų asociacijos narys.
  • Vilniaus komercinio arbitražo teismo arbitras.
  • Lietuvos advokatūros narys.

Mokslo populiarinimas