Pradžia > Renginiai > Trečiųjų metų doktorantų seminaras

15.00 — 18.00 val.

Vieta:Magnusson aud. (703)
Renginio kalba:Lietuvių

2019 m. balandžio 17 d. 14 val. 15 min. 703 aud. vyks Vilniaus universiteto teisės fakulteto organizuojamas viešas trečiųjų metų doktorantų seminaras. Jo metu doktorantai pristato rašomos disertacijos koncepciją ir diskutuoja su komisija, oponentu bei visais norinčiais.

Seminaro vadovai – prof. habil. dr. G. Švedas; partnerystės prof. dr. R. Birštonas, prof. dr. (HP) E. Šileikis, doc. dr. R. Merkevičius.
  • Eglė Kurelaitytė. Laisvas asmenų judėjimas ir šeimos teisė (prof. dr. (HP) V. Mizaras)
  • Miglė Žukauskaitė. Mediatorius kaip ginčo tarpininkas (prof. habil. dr. V. Nekrošius)
  • Karolina Mickutė. Tarptautinės rinkos teisinis reglamentavimas: prekybos liberalizavimas, skaidrumas ir veiksmingumas (prof. dr. D. Žalimas)