Pradžia > Renginiai > Įvadas į JAV valdžios sistemą, teismus ir civilinį procesą Jungtinėse Amerikos Valstijose

Laikas:2024 m. balandžio 15–26 d.,

15.00 — 17.00 val.

Vieta:VU Teisės fakultetas, 302 a.
Renginio kalba:Anglų

Kviečiame VU Teisės fakulteto studentus dalyvauti paskaitose tema „Įvadas į JAV valdžios sistemą, teismus ir civilinį procesą Jungtinėse Amerikos Valstijose“. Šį kursą ves Richardas A. Rosenas, kuris specializuojasi teisminiuose ginčuose, susijusiuose su federaliniais įstatymais, reglamentuojančiais viešąsias bendroves ir jų akcijų pardavimo investuotojams procesą, taip pat jis gilinasi į įstatymus, nustatančius Amerikos korporacijų pareigūnų ir direktorių pareigas.

Šiame dešimties dienų trukmės kurse, kurį sudaro dvi valandas trunkantys dviejų savaičių trukmės kasdieniai seminarai, apžvelgiama, kaip Jungtinėse Amerikos Valstijose vyksta civilinis bylinėjimasis, pradedant nuo Amerikos valdžios sistemos apžvalgos ir kritiško Aukščiausiojo Teismo vaidmens bei kai kurių prieštaringiausių pastarojo meto sprendimų nagrinėjimo, o vėliau bus koncentruojamasi į faktinio bylinėjimosi proceso apžvalgas, kaip konkrečią iliustraciją pasitelkiant grupinius ieškinius pagal federalinius vertybinių popierių įstatymus.

Kurse taip pat bus nagrinėjamos dabartinės Amerikos įmonių teisės temos. Studentai taip pat turės galimybę vesti derybas dėl susitarimo ir gauti grįžtamąjį ryšį apie savo strategijas.

Maloniai prašome registruotis. Registruotis galima iki kovo 25 d.