Pradžia > Renginiai > Konferencija „Baudžiamojo kodekso bendrosios dalies vientisumo ir naujovių (su)derinimo iššūkiai”

Laikas:2017 m. gegužės 5 d.,

09.00 — 15.30 val.

Vieta:K. Jablonskio auditorija, Vilniaus universiteto Teisės fakultetas (Saulėtekio al. 9, I rūmai, Vilnius)
Renginio kalba: lietuvių – anglų kalbomis (sinchroninis vertimas)
Daugiau informacijos:

Vilniaus universiteto Teisės fakultetas kviečia dalyvauti 2017 m. gegužės 5 d. vyksiančioje baigiamojoje Lietuvos mokslo tarybos finansuoto mokslinio projekto konferencijoje „Baudžiamojo kodekso bendrosios dalies vientisumo ir naujovių (su)derinimo iššūkiai”  (vadovas – prof. habil. dr. Gintaras Švedas), kurioje bus pristatyti galutiniai tyrimo rezultatai ir pasiūlymai, taip pat Lenkijos, Estijos ir Lietuvos mokslininkai skaitys pranešimus apie šiuolaikines baudžiamosios teisės bendrosios dalies problemas.