Pradžia > Renginiai > Doktorantų ir jaunųjų teisėtyrininkų konferencija „Law and Beyond: Anything New on the Legal Front?“

Laikas:2024 m. gegužės 16–17 d.,

09.00 — 17.00 val.

Vieta:Vilniaus universitetas (Saulėtekio al. 5, Vilnius, Lietuva)
Renginio kalba:Anglų k.

Konferencijoje „Law and Beyond: Anything New on the Legal Front?“ norima aptarti teisės ir su ja artimai susijusių sričių vystymąsi, tuo pačiu tiriant tarpdisciplininį požiūrį į teisę bei nagrinėjant teisės sankirtą su žmogaus elgesio reguliavimu.

Šis renginys – proga doktorantams bei jauniesiems teisės mokslininkams gilintis į naujausius pokyčius ir transformuojančias tendencijas, kurios formuoja teisės tradicijas.

Kviečiame teikti konferencijos pranešimų pasiūlymus iki vasario 19 d. Daugiau informacijos.

Tai 11-oji kasmetinė Tarptautinio teisės doktorantūros tinklo konferencija, sujungianti doktorantūros studentus ir jaunus mokslininkus iš įvairių šalių.