Pradžia > Renginiai > Tardisciplininė diskusija klimato kaitos ir teisingumo klausimais/Discussion interdisciplinaire sur le changement climatique et justice

Laikas:2022 m. vasario 11 d.,

10.00 — 12.00 val.

Vieta:Zoom platforma
Renginio kalba:Lietuvių/Prancūzų

Bendradarbiaudamas su Prancūzijos ambasada Lietuvoje, Vilniaus universiteto Teisės fakulteto Prancūzijos teisės centras Prancūzijos pirmininkavimo Europos Sąjungos Tarybai kontekste organizuoja renginių ciklą, skirtą diskutuoti aktualiais klausimais, stiprinti akademinį bei mokslinį universitetinį bendradarbiavimą. Renginių ciklas pradedamas tarpdisciplinine diskusija: „Ekologinis perėjimas: klimato kaita ir teisingumas“. Diskusija vyks 2022 m. vasario 11 d., 10.00 – 12.00 val. (Vilniaus laiku) / 9.00 – 11.00 val. (Paryžiaus laiku) nuotoliniu būdu per ZOOM platformą lietuvių ir prancūzų kalbomis su sinchroniniu vertimu. Kviestiniai diskusijos svečiai – mokslininkai bei ekspertai – atstovauja klimatologijos, klimato kaitos teisės, aplinkos psichologijos ir filosofijos, komunikacijos, Europos Sąjungos politikos sritims.

Kviečiame dalyvauti Vilniaus universiteto bendruomenę, partnerius bei visus besidominčius tarpdisciplinine diskusijos tema.

Dalyvių registracija vyksta iki 2022 m. vasario 9 d. : https://forms.gle/NkSfiC5SN9R9Pwaw9

Užsiregistravusiems nuoroda į renginį bus atsiųsta 2022 m. vasario 10 d.

Programa (LT)

Daugiau informacijos: Vilniaus universiteto Teisės fakulteto Prancūzijos teisės centras, el. p. ecole@tf.vu.lt

Discussion interdisciplinaire sur le changement climatique et justice

Le Centre du Droit Français de la Faculté de Droit de l’Université de Vilnius en collaboration avec l’Ambasade de France en Lituanie organise le cycle des évenements franco-lituaniens dans le contexte de la Présidence française du Conseil de l’Union européenne et pour renforcer la coopération académique et de recherche universitaire.

La première manifestation du cycle est la discussion interdisciplinaire animée : « Transition écologique: changement climatique et justice ». Elle se déroulera le 11 février de 10h00-12h00 (heure de Vilnius) / 9h00-11h00 (heure de Paris) en ligne via ZOOM en français-lituanien avec une interprétation simultanée. Les chercheurs et experts invités de la discussion représentent les domaines de la climatologie générale, du droit de changement climatique, psychologie et philosophie d’environnement, de la politique de l’Union européenne.

La discussion a accès libre pour la communauté de l’Université de Vilnius, partenaires et tous ceux qui s’interèssent au sujet.

L’ enregistrement des participants jusqu’au 9 février 2022 : https://forms.gle/NkSfiC5SN9R9Pwaw9

Le lien d’accès sera précisé le 10 février 2022 aux participants inscrits.

Programme (LT)

Pour plus information: le Centre du Droit Français de la Faculté de Droit de l’Université de Vilnius, mail: ecole@tf.vu.lt