Pradžia > Naujienos > Frankfurto vasaros mokykla 2017

Frankfurto vasaros mokykla 2017

AUTORIUS: Mokslo ir inovacijų skyrius

VU Teisės fakulteto partneris Frankfurto prie Maino J. V. Gėtės universitetas (Vokietija) kviečia dalyvauti Frankfurto vasaros mokykloje, vyksiančioje 2017 m. liepos 17 – rugpjūčio 11 dienomis Vokietijoje.

Keturių savaičių trukmės vasaros mokykloje dėmesys bus skiriamas teisės, psichologijos bei gamtos ir gyvybės mokslams. Mokymų metu studentai dalyvaus Gėtės universiteto tyrėjų ir dėstytojų seminaruose, vokiečių kalbos kursuose, numatytoje kultūrinėje veikloje.

Kursų kalba – anglų.

Frankfurto vasaros mokyklos dalyvio mokestis – 2000 €. Vilniaus universiteto dalyviams taikoma 200 € nuolaida.

Paraiškos dėl dalyvavimo priimamos iki 2017 m. kovo 31 d. Užsiregistravusiems iki 2017 m. vasario 28 d., taikoma 100 € nuolaida.

Informacija apie registraciją

Daugiau informacijos apie Frankfurto vasaros mokyklą