Pradžia > Naujienos > Studijuok Europoje pagal ERASMUS+ programą!

Studijuok Europoje pagal ERASMUS+ programą!

AUTORIUS: Studijų skyrius

Kviečiame dalyvauti atrankos konkurse ERASMUS+ studijoms užsienio universitetuose 2017-2018 m. m. rudens semestrui.

Norinčius ir apsisprendusius dalyvauti ERASMUS atrankoje, kviečiame pildyti elektroninę registracijos formą, esančią Tarptautinių programų ir ryšių skyriaus svetainėje.

Elektroninė registracija vyks iki 2017 m. kovo 5 d. Vėliau būsite kviečiami pokalbiui. Apie jo vietą ir laiką pranešime el. paštu.

Pagrindiniai atrankos kriterijai – motyvacija ir užsienio kalbos mokėjimas. Pirmenybė teikiama teisinius dalykus užsienio kalba klausiusiems ir geresnį akademinį pažangumą turintiems studentams.

Doktorantams taikomi atrankos kriterijai – studijų užsienio universitete tikslingumas, individualaus studijų plano vykdymas.

Informacija apie ERASMUS programą rasite www.vu.lt – Tarptautiniai ryšiai – Mainų galimybės – Erasmus Plus

ERASMUS programos partnerių sąrašas pateikiamas čia.