Pradžia > Naujienos > Administracinės teisės ir administracinės justicijos mokslo centro nariai dalyvauja naujame projekte

Švedijos žemės ūkio mokslų universitetas (Sveriges lantbruksuniversitet) įgyvendina projektą „Teismai ir apsauga“, kurio metu siekia atlikti sistemingą Europos Sąjungoje vykstančių teisminių ginčų dėl viešojo intereso, susijusio su saugomų rūšių gyvūnų apsauga, analizę. Projekto metu renkami ir koduojami teismų sprendimai dėl saugomų rūšių gyvūnų apsaugos ES valstybėse narėse. Šiame projekte dalyvauja ir Vilniaus universiteto Teisė fakulteto Administracinės teisės ir administracinės justicijos mokslo centro nariai docentė dr. I. Žvaigždinienė ir magistrantas R. Urbanavičius.

Daugiau informacijos apie projektą.