Pradžia > Naujienos > Artūras Driukas paskirtas LAT Civilinių bylų skyriaus pirmininku

Artūras Driukas paskirtas LAT Civilinių bylų skyriaus pirmininku

Šiandien, birželio 27 dieną, Lietuvos Respublikos Seimas Lietuvos Aukščiausiojo Teismo teisėją ir VU Teisės fakulteto partnerystės profesorių dr. Artūrą Driuką paskyrė Civilinių bylų skyriaus pirmininku. Už teisėjo kandidatūrą balsavo 80 Seimo narių, 1 buvo prieš, susilaikė 2.

Teisėjas A. Driukas teisės srityje dirba jau 39-erius metus ir yra vadinamas vienu iš teisminės mediacijos pradininkų Lietuvoje. 1999–2003 m. teisėjas jau yra dirbęs Lietuvos Aukščiausiajame Teisme. Šiuo metu teisėjas Lietuvos Aukščiausiajame Teisme dirba nuo 2021 m. balandžio 1 d. 1997–2002 metais A. Driukas buvo Civilinio proceso kodekso projekto rengimo darbu grupės narys, 2006–2010 metais Teisėjų etikos ir drausmės komisijos pirmininkas, 2011–2014 metais – Pretendentų į teisėjus egzamino narys, o nuo 2015 metų – Teisminės mediacijos komisijos pirmininkas.

Informacijos šaltinis – Nacionalinė teismų administracija.