Pradžia > Naujienos > Dalyvauk „Lyderio stipendijos“ atrankoje!

Dalyvauk „Lyderio stipendijos“ atrankoje!

COBALT LYDERIO STIPENDIJA

Advokatų profesinė bendrija Norkus ir partneriai COBALT kartu su Vilniaus universiteto Studentų atstovybe Teises fakultete ir Vilniaus universiteto Teisės fakultetu, kviečia vientisųjų studijų programos „Teisė” antrojo, trečiojo ir ketvirtojo kurso studentus dalyvauti „Lyderio stipendijos“ atrankoje.

Kas yra „Lyderio stipendija“?

Stipendijos tikslas yra motyvuoti studentus aktyviai dalyvauti universiteto visuomeninėje bei mokslinėje veikloje, siekti aukščiausių rezultatų bei žengti pirmąjį žingsnį karjeros kelyje. Trims studentams skiriama 500 eurų dydžio stipendija. Taip pat laimėtojams suteikiama galimybė atlikti praktiką COBALT kontoroje su galimybe įsidarbinti.

Kaip dalyvauti atrankoje?

Pildykite savo visuomeninės ir(ar) mokslinės veiklos aprašymo lentelę ir rašykite motyvacinį laišką! Juos drauge su prašymu skirti vardinę COBALT stipendiją prašome siųsti elektroniniu paštu – dovile.saviciute@tf.vu.lt. Veiklos aprašymo lentelės formą galite rasti čia.

Iki kada vyksta atranka?

Dokumentai pateikiami iki 2023 m. kovo 1 d. 23:59 val.

Kas yra COBALT?

COBALT yra viena didžiausių Baltijos rinkoje advokatų kontora, apimanti net 14 praktikos grupių. Kontora teikia įvairiapuses paslaugas vietos ir tarptautinėms įmonėms bei pasaulinėms aukščiausio lygio advokatų kontoroms. „Chambers Europe“ 2022 m. pripažino COBALT pirmaujančia advokatų kontora net 16-oje praktikos sričių. „IFLR1000“ paskelbė COBALT pirmaujančia advokatų kontora 5-iose teisės praktikos grupėse Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Legal 500“ 2022 m. pripažino COBALT pirmaujančia advokatų kontora net 23-ose praktikos srityse Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje (2022). Aukščiausių įvertinimų COBALT sulaukia daugiau nei 15 metų.