Pradžia > Naujienos > Delegacija iš Azerbaidžano viešėjo VU Teisės fakultete

Delegacija iš Azerbaidžano viešėjo VU Teisės fakultete

AUTORIUS: Viešųjų ryšių ir rinkodaros skyrius

Spalio 23 dieną VU Teisės fakultete lankėsi Azerbaidžano socialinės apsaugos ir darbo viceministras Matin Karimli Imdad su delegacija. Vizitas buvo organizuotas ES dvynių projekto rėmuose, kuris yra skirtas paremti Azerbaidžaną modernizuojant šios šalies darbo biržas ir jų teikiamas paslaugas. Pagrindinis tikslas – didinti valstybinių užimtumo tarnybų efektyvumą ir veiksmingumą, teikiant geresnes paslaugas.

Svečiai susitiko su Teisės fakulteto dekanu prof. dr. Tomu Davuliu bei su studentais, doktorantais ir dėstytojais. Viceministras Matin Karimli Imdad pristatė Teisės fakulteto bendruomenei užimtumo situaciją Azerbaidžiane bei sritis, kuriose siekiama imtis reformų. Vėliau buvo apsikeista dovanomis. Susitikime taip pat dalyvavo LR Socialinės apsaugos ir darbo viceministrė Eglė Radišauskienė bei kiti ministerijos atstovai.