Pradžia > Naujienos > FNTT atveria duris: pažink tyrėjo darbą

FNTT atveria duris: pažink tyrėjo darbą

AUTORIUS: FNTT

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT) Vilniaus universiteto Teisės fakulteto baigiamųjų kursų studentus kviečia į Atvirų durų dieną, kuri vyks š. m. balandžio 27 d. (ketvirtadienį), 15–17 val. tarnybos patalpose Vilniuje (Šermukšnių g. 3, IV aukštas, kab. 401A).

Renginio metu studentai galės:

  • plačiau sužinoti apie FNTT veiklą iš tarnybos darbuotojų;
  • susipažinti ir užmegzti kontaktus su FNTT valdybų vadovais, tyrėjais, analitikais;
  • išgirsti apie FNTT padalinių specializaciją iš valdybų vadovų lūpų;
  • išsiaiškinti praktikos ir įsidarbinimo galimybes FNTT.

Su studentais renginio metu bendraus FNTT direktoriaus pavaduotojas Šarūnas Rameikis, Pinigų plovimo prevencijos valdybos vadovas Sigitas Šileikis, Vilniaus apygardos valdybos, Neteisėtos paramos prevencijos ir tyrimo valdybos ir kitų padalinių atstovai, taip pat Teisės ir personalo skyriaus vedėjas Almantas Gudonis ir kiti.

Į Atvirų durų dieną registruotis galite el. p. ruta.andriuskaite@fntt.lt, nurodę savo vardą, pavardę, kursą ir kontaktinius duomenis (el. paštą ir telefoną). Registracija vyks iki balandžio 24 dienos. Dalyvių skaičius ribotas.

Plačiau apie Atvirų durų dienos renginį gali papasakoti FNTT Veiklos analizės ir planavimo skyriaus vyriausioji specialistė Rūta Andriuškaitė, tel. 8 5 271 7434 arba mob. tel. +370 6 933 1469.