Pradžia > Naujienos > Galimybė dalyvauti mokestinio ginčo inscenizacijos „Moot Court“ renginyje

Galimybė dalyvauti mokestinio ginčo inscenizacijos „Moot Court“ renginyje

VU Teisės fakulteto dekanas doc. dr. Haroldas Šinkūnas kviečia studentus dalyvauti „Moot Court“ renginyje ir išbandyti savo jėgas mokestino ginčo inscenizacijose.

„Teisės taisyklės neretai būna ir paslaptingos, ir painios, ir prieštaringos. Tarsi džiunglės. Ypač mokesčių teisės srityje. Tačiau jos labai reikšmingos kiekvienam, nes, kaip yra pasakęs Benjaminas Franklinas, gyvenime yra tik du neišvengiami dalykai: mirtis ir mokesčiai. Todėl gebėti prisijaukinti teisės taisykles, jas suprasti ir tinkamai taikyti teisiniuose ginčuose yra nepaprastai svarbu. Tikiu, kad dalyvavimas Mokestinio ginčo inscenizacijoje kiekvienam bus naudingas ir įsimintinas žingsnis stiprinant teisines kompetencijas“, – pabrėžia šios patirties svarbą dekanas doc. dr. Haroldas Šinkūnas.

Norintys dalyvauti inscenizacijose turi suburti 2-4 narių komandą ir iki vasario 21 d. užregistruoti ją čia. Renginio dalyviai turės galimybę laimėti 2000 Eur stipendiją.

Renginio organizatorius – „PwC“

Daugiau informacijos: