Pradžia > Naujienos > Gaukite stipendiją už geriausią magistro darbą technologijų tema

Gaukite stipendiją už geriausią magistro darbą technologijų tema

Vilniaus universiteto Technologijų uostas (VU Tech Hub) skelbia konkursą gauti stipendijai už geriausią studijų metu parengtą baigiamąjį darbą tarpdisciplininėmis, technologijų, iššūkių visuomenei ir inovacijų temomis.

Konkurse kviečiami dalyvauti Vilniaus universiteto bakalauro bei magistro studijų programų studentai bei absolventai, kurie einamaisiais akademiniais metais apgynė baigiamąjį darbą vienoje iš pateiktų nominacijų kategorijų.

Po vieną stipendiją (300 Eur) skiriama keturiose kategorijose:

  • Technologijos visuomenės raidai“. Už geriausią darbą, kuriame tiriami ir pristatomi technologiniai sprendimai, nulemiantys visuomenės raidą;
  • Visuomeniniai iššūkiai naujųjų technologijų amžiuje“. Už geriausią darbą, tiriantį robotizacijos, skaitmenizacijos ir dirbtinio intelekto poveikį visuomenės ir jos institutų vystymuisi;
  • Inovacijos gyvenimui“. Už geriausią darbą, kuriame siūlomas technologinis sprendimas visuomenės poreikiams tenkinti;
  • Geriausias tarpdisciplininis darbas“. Už geriausią darbą, kuriame nagrinėjamos aktualios sudėtinės problemos ir derinami skirtingų mokslų sričių tyrimo metodai.

Baigiamieji darbai kartu su papildomais dokumentais priimami iki birželio 29 d. el. paštu: info@techhub.vu.lt.

Reikalingi dokumentai:

  • Baigiamasis darbas (pdf formatu);
  • Informacija apie autorių: vardas, pavardė, elektroninio pašto adresas;
  • Informacija apie baigiamąjį darbą: pavadinimas, gynimo data, kategorija, į kurią pretenduojama, bei trumpas pagrindimas (iki 100 žodžių), kodėl siūlomą darbą verta pripažinti geriausiu;
  • Baigiamojo darbo recenzija.

Vertinimas vyks iki liepos 31 d., tuomet komisija priims sprendimą. Planuojama, kad rugsėjo mėnesį vyks renginys, skirtas apdovanoti nugalėtojus. Renginio data bus tikslinama vėliau.

Daugiau informacijos apie konkursą galima rasti Vilniaus universiteto Technologijų uosto vardinės stipendijos nuostatuose.