Pradžia > Naujienos > Įvadinio SMD seminaro metu – gairės mokslinių darbų rašymui

Įvadinio SMD seminaro metu – gairės mokslinių darbų rašymui

AUTORIUS: VU TF

Lapkričio 19 dieną vyko VU TF Studentų mokslinės draugijos įvadinis seminaras, kuris buvo skirtas visiems VU TF SMD nariams – studentams šiemet rašantiems mokslinius darbus bei jų kuratoriams.

Seminaro metu buvo dar kartą pristatyti tikslai, kuriuos šiemet išsikėlė draugija, taip pat kiekvienas narys turėjo galimybę pasisakyti apie savo lūkesčius. Įvadinio seminaro metu sulaukėme puikių lektorių, kurie pasidalino savo žiniomis straipsnių rašymo, retorikos bei verslo srityse.

Prof. dr. (HP) J. Machovenko pristatė reikalavimus straipsniams, supažindino su dažniausiai daromomis klaidomis bei pateikė patarimų, kaip geriausiai rašyti mokslinius darbus. Dr. A. Valotka paskaitos metu pasakojo apie tai kaip įtaigiai pristatyti savo idėjas bei ko vengti viešajame kalbėjime, tuo tarpu dr. E. Vaiginienės paskaitos metu nariai turėjo puikią progą pabandyti sukurti teisinę inovaciją bei padiskutuoti apie jos realizavimo galimybes.

Įvadinio seminaro metu buvo pristatyta ne tik teorija. VU TF SMD nariai turėjo galimybę geriau susipažinti tarpusavyje per įvairias komandines veiklas.

Džiaugiamės, kad seminaras buvo įdomus ne tik studentams, bet ir jų kuratoriams, bei tikimės, kad pasisemtos žinios bus naudingos rašant mokslinį darbą.