Pradžia > Naujienos > Įvyko tarpdisciplininė diskusija „Vertybių Europa karo Ukrainoje kontekste“

Įvyko tarpdisciplininė diskusija „Vertybių Europa karo Ukrainoje kontekste“

2022 m. balandžio 8 d. įvyko tarpdisciplininė diskusija kultūrinių skirtumų, vertybių Europoje karo Ukrainoje kontekste klausimais.

Kviestiniai diskusijos svečiai – žinomi rašytojai, mokslininkai bei susijusių sričių ekspertai: dr. Pascal Bruckner, MCF dr. Hugo Flavier, dr. Bernardas Gailius, dr. Kristina Sabaliauskaitė, doc. dr. Vaidotas Vaičaitis. Diskusiją vedė dr. Gintarė Tamašauskaitė-Janickė, Vilniaus universiteto Teisės fakulteto Prancūzijos teisės centro vadovė.

Tai yra antrasis Vilniaus universiteto Teisės fakulteto Prancūzijos teisės centro, bendradarbiaujant su Prancūzijos ambasada Lietuvoje, organizuojamo tarpdisciplininių renginių ciklo Prancūzijos pirmininkavimo Europos Sąjungos Tarybai kontekste, tarpdisciplininis renginys, skirtas diskutuoti aktualiais klausimais, stiprinti akademinį bei mokslinį universitetinį bendradarbiavimą.

Plačiau apie renginį čia.

Programa lietuvių kalba

Programa prancūzų kalba

Diskusijos įrašas lietuvių kalba

Diskusijos įrašas prancūzų kalba

Discussion interdisciplinaire « L’Europe des valeurs dans le contexte de la guerre en Ukraine »

La deuxième discussion interdisciplinare du 8 avril 2022  sur les différences culturelles, les valeurs en Europe dans le contexte de la guerre en Ukraine.

Les écrivains connu, chercheurs et experts invités :  dr. Pascal BRUCKNER, MCF dr. Hugo FLAVIER, dr. Bernardas GAILIUS, dr. Kristina SABALIAUSKAITĖ, doc. dr. Vaidotas VAIČAITIS représentent des domaines interdisciplinaires de la discussion. La discussion est animée par dr. Gintarė TAMAŠAUSKAITĖ-JANICKĖ, Cheffe du Centre du Droit Français de la Faculté du Droit de l’Université de Vilnius.

Elle est deuxième discussion du cycle des évenements interdisciplinaires dans le contexte de la Présidence française du Conseil de l’Union européenne en 2022 organisé par le Centre du Droit Français de la Faculté de Droit de l’Université de Vilnius en collaboration avec l’Ambasade de France en Lituanie pour discuter,  renforcer la coopération académique et de recherche universitaire.

Programme (version lituanienne)

Programme (version française)

Enregistrement de la discussion (version française)

Enregistrement de la discussion (version lituanienne)