Pradžia > Naujienos > Įvyko VU SA TF ataskaitinė–rinkiminė konferencija

Įvyko VU SA TF ataskaitinė–rinkiminė konferencija

Balandžio 19 d. vyko virtuali Vilniaus universiteto Studentų atstovybės Teisės fakultete ataskaitinė–rinkiminė konferencija, kurios metu buvo išrinka VU SA TF pirmininkė Airina Mikulėnaitė bei išrinkti kiti studentų atstovai:

• VU SA TF Valdyba – Airina Mikulėnaitė, Karina Sinkevičiūtė, Augustė Ušinskytė, Dominykas Mečanec, Rūta Dikčiūtė.
  • Atstovai į VU SA Parlamentą – Airina Mikulėnaitė, Dominykas Mečanec, Klaudija Maliauskaitė.
  • Atstovai į VU TF Tarybą – Airina Mikulėnaitė, Karina Sinkevičiūtė, Augustė Ušinskytė, Artūras Anisimenka, Aurelija Šerniūtė.
  • Atstovai į VU TF akademinės etikos komisiją – Airina Mikulėnaitė, Laura Mackevič
  • Atstovai į VU TF ginčų nagrinėjimo komisiją – Laura Mackevič, Izabelė Petrikaitė, Enrika Jakavonytė
  • Atstovė į VU TF studijų programų komitetus – Karolina Kasciukevičiūtė.

Be to, pristatyta, kad praėjusios kadencijos metu VU SA TF koordinatoriai aktyviai palaikė bendradarbiavimą su Teisės fakulteto administracija bei dėstytojais, išsikėlė probleminius tikslus, kuriais siekė atstovauti studentų interesus. Koordinatorių komanda suorganizavo tokius renginius kaip Pirmakursių stovykla, Konstitucijos Dienos 2020, Kalėdinį sveikinimą fakulteto bendruomenei, bei renginių ciklą Teisininkų dienos 2021. Studentų atstovai prisidėjo atstovaujant studentams Vardinės stipendijos „COBALT“ vertinimo komisijoje, VU TF Priėmimo–atestacijos komisijoje, VU TF Ginčų nagrinėjimo komisijoje, VU TF Akademinės etikos komisijoje, VU TF Rinkimų komisijoje bei Studijų programų komitetuose. VU TF kuratorių komanda sėkmingai integravo pirmakursius į studentišką gyvenimą nuotoliniame fakultete.