Pradžia > Naujienos > Kviečiame dalyvauti 10-ajame ECLAN tinklo doktorantų seminare

Kviečiame dalyvauti 10-ajame ECLAN tinklo doktorantų seminare

2022 m. spalio 6 d. (esant poreikiui ir 7 d.) Vilniaus universiteto Teisės fakultete vyks jau 10-asis Europos baudžiamosios teisės akademinio tinklo (angl. ECLAN) ir VU TF organizuojamas doktorantų seminaras. Šiemet seminaro tema – Europos Sąjungos baudžiamosios teisės įtaka nacionalinėms baudžiamosios justicijos sistemoms (angl. EU criminal law influence on the national criminal justice systems).

ECLAN doktorantų seminare dalyvaujantys doktorantai galės įgyti patirties pristatydami savo disertacinius tyrimus kitiems doktorantams, iškilių ES baudžiamosios teisės profesorių ir ECLAN vadybos komiteto narių grupei, pasidalinti gerosiomis praktikomis ir užmegzti ryšius su kitais savo mokslinių tyrimų srities tyrėjais. Šiuo ECLAN seminaru siekiama suburti doktorantus, atliekančius tyrimus Europos Sąjungos baudžiamosios teisės srityje bei asmenis, įgijusius teisės, politikos mokslų ar tarptautinių studijų krypties išsilavinimą.

Kviečiame Europos Sąjungos baudžiamosios teisės srityje tyrimus atliekančius doktorantus teikti paraiškas ir dalyvauti seminare. Paraiškose turi būti pateikiama ši informacija:

• Gyvenimo aprašymas (CV) su išsamiais kontaktiniais duomenimis;
  • Pažyma apie doktorantūros studijų pradžios ir numatomos pabaigos datą;
  • Trumpa Jūsų pasirinktos temos analizė (pranešimas), kuriame pristatomas tyrimo objektas, metodai bei išvados (ne daugiau kaip 5 puslapiai).

Paraiškos teikiamos anglų kalba ir priimamos iki pratęsto termino – 2022 m. liepos 1 d. Paraiškas prašome siųsti doktorantų seminaro komunikacijos koordinatorei Ugnei Markevičiūtei, el. paštu: ugne.markeviciute@tf.vu.lt

Daugiau informacijos kvietime teikti paraiškas.