Pradžia > Naujienos > Kviečiame dalyvauti atrankoje į tarptautinį teisinių inovacijų projektą Law without walls

Kviečiame dalyvauti atrankoje į tarptautinį teisinių inovacijų projektą Law without walls

AUTORIUS: Viešųjų ryšių ir rinkodaros skyrius

KVIEČIAME 2-5 KURSŲ VIENTISŲJŲ STUDIJŲ STUDENTUS (-ES) BEI PIRMŲJŲ METŲ DOKTORANTUS (-ES) DALYVAUTI ATRANKOJE Į TARPTAUTINĮ TEISINIŲ INOVACIJŲ PROJEKTĄ LAW WITHOUT WALLS!

  • Prisijunk prie teisinių startuolių kūrimo
  • Bendradarbiauk su mentoriais iš viso pasaulio
  • Užmegzk profesines pažintis teisės platformoje
  • Įgyvendink idėjos prototipą praktikoje

Law without Walls projektas buvo įsteigtas tam, kad teisininkus skatintų naudoti technologiją kaip patogų instrumentą teisiniams klausimams spręsti bei įgyvendinti savo idėjas šioje srityje.

TEISINIS STARTUOLIS PER KETURIS MĖNESIUS

Susibūrusios komandos 14 savaičių virtualiame teisinių startuolių inkubatoriuje anglų kalba kuria unikalų ir naudingą įrankį, palengvinsiantį teisinių paslaugų naudojimą bei prieinamumą vartotojui. Dalyviai pradinę viziją paverčia praktiškai įgyvendinamu technologiniu sprendimu. Juos komandos pristato komisijai, sudarytai iš tarptautinių kompanijų, didžiųjų teisės kontorų, investicinių bendrovių atstovų. Sėkmingai pasirodę studentai finišuoja finaliniame renginyje Majamyje ir pademonstruoja rezultatus.

PASAULINIO LYGIO AKADEMINIAI IR VERSLO MENTORIAI

Projekte dalyvius kuruoja ir kartu su jais idėjas vysto dėstytojai iš prestižinių universitetų: Harvard Law School, Stanford Law School, Bucerius Law School, Fordham Law School, University of Sydney, University of Montreal ir kt., taipogi, tarptautinių partnerių, tokių kaip Vodafone, Eversheds, Yahoo, Barclays, Coca cola atstovai bei populiarių teisinių startuolių įkūrėjai, kurie aiškiai gali įvardinti aktualias teisines spragas savo kasdienėje veikloje.

„Tai tinklas, jungiantis studentus, taip pat akademinius, verslo, teisės atstovus, startuolius, investuotojus iš skirtingų valstybių, kultūrų ir tradicijų. Šių metu jame jau veikia daugiau nei 750 projekto agentų visame pasaulyje.“ – Michele DeStefano, projekto įkūrėja, Majamio universiteto dėstytoja.

„LWOW peržengia bet kokias geografines ar kultūrines ribas. Puiku, kad ir VU Teisės fakultetas turi galimybę dalyvauti šiame projekte. Prieš kelis metus LWOW metu gimusi idėja, padedant komandos nariams iš Harvardo teisės mokyklos, taip pat akademiniams bei praktiniams kuratoriams, materializavosi ir šiuo metu sėkmingai įgyvendinama VU Teisės klinikoje teikiant pagalbą daugybei žmonių Lietuvos regionuose. Nuoširdžiai skatinu pasinaudoti šiuo šansu ir sukurti kažką, kas taip pat pakeistų žmonių gyvenimus.“ – Laurynas Totoraitis, VU Teisės klinikos vadovas, VU TF doktorantas.

 ‚,Projektas be galo įdomus ir įtraukiantis. Įvairios teisinės problemos vertinamos ir sprendžiamos pasitelkiant kitų sričių žinias bei įžvalgas. Užduotys atliekamos komandose, todėl projektas itin interaktyvus. Svarbiausia tai, kad jei gerai idėjai sugalvosite gerą įgyvendinimą, galite planuoti naują startuolį ir sulaukti investuotojų.“ – Eglė Lauraitytė, VU Teisės fakulteto dėstytoja, advokatė, projekto mentorė.

Projektas vyks 2018 m. sausio – balandžio mėnesiais. VU Teisės fakultetas į projektą deleguos du studentus bei finansuos jų dalyvavimą. Susidomėjusius prašome siųsti CV ir motyvacinį laišką el. paštu marijavitulske@gmail.com iki spalio 25 d. Atrinktus kandidatus informuosime iki lapkričio  6 d. Daugiau informacijos www.lawwithoutwalls.org