Pradžia > Naujienos > Kvietimas dalyvauti lyderio stipendijos atrankoje

Kvietimas dalyvauti lyderio stipendijos atrankoje

VU studentų atstovybė Teisės fakultete kartu su advokatų profesine bendrija Norkus ir partneriai COBALT bei VU Teisės fakultetu kviečia vientisųjų studijų programos „Teisė” 2-4 kurso studentus dalyvauti lyderio stipendijos atrankoje. Labiausiai motyvuotiems, aktyviausiems bei pasiekusiems rezultatų visuomeninėje ar mokslinėje veikloje fakulteto studentams skiriama net iki trijų stipendijų!
KAS YRA LYDERIO STIPENDIJA? Lyderio stipendija suteikia galimybę ne tik būti įvertintam už pasiektas ar vykdytas veiklas, gaunant 500 eurų dydžio vienkartinę vardinę stipendiją, tačiau taip pat atlikti praktiką vienoje geriausių advokatų profesinių bendrijų COBALT su galimybe ten įsidarbinti!
KAIP REGISTRUOTIS? Pildykite savo visuomeninės ar mokslinės veiklos aprašymo lentelę ir rašykite motyvacinį laišką! Juos drauge su prašymu skirti vardinę stipendiją prašome siųsti elektroniniu paštu – dovile.saviciute@tf.vu.lt. Veiklos aprašymo lentelės formą galite rasti čia.
IKI KADA GALIMA REGISTRUOTIS? Dokumentai pateikiami iki 2022 m. kovo 10 d. 23:59 val.
REGISTRUOKIS IR BŪK LYDERIU!