Pradžia > Naujienos > Kvietimas dalyvauti paskaitose apie JAV autorių teisę CopyrightX

Kvietimas dalyvauti paskaitose apie JAV autorių teisę CopyrightX

VU Teisės fakultetas kviečia registruotis ir dalyvauti VU TF ir Harvardo Teisės Mokyklos rengiamame paskaitose apie JAV autorių teisę – CopyrightX. CopyrightX – tai dvylikos savaičių trukmės interaktyvus kursas apie JAV autorių teisę ir naujausius pokyčius technologijų ir kūrybiškumo srityse.

Paskaitų metu studentai nagrinės konkrečias JAV teismuose nagrinėjamas autorių teisių bylas ir dalyvaus diskusijose apie autorių teisių apsaugos principus bei jų pritaikymą praktinėse situacijos.

Paskaitose dalyvavę ir egzaminą išlaikę studentai gaus Harvardo Teisės Mokyklos išduotą sertifikatą.

CopyrightX paskaitose gali dalyvauti visi šiuo metu Vilniaus universiteto fakultetuose studijuojantys studentai. Paskaitos nemokamos, tačiau vietų skaičius ribotas. Paskaitos prasidės 2023 m. vasario  6 d. ir vyks anglų kalba, nuotolinio bendravimo priemonėmis.

Užsiregistruoti galima užpildžius šią formą: https://forms.gle/TiB4FnLasiBQyNnb6

Plačiau apie CopyrightX kursą ir studentų atsiliepimus galite susipažinti čia.

Projektui vadovauja VU TF dėstytojas dr. Paulius Jurčys.

Jei kyla klausimų, prašome rašyti pjurcys@gmail.com