Pradžia > Naujienos > Lektorė dr. Justyna Levon – tarp geriausių 2016  metų Vilniaus universiteto dėstytojų

AUTORIUS: VU TF

Vakar Mažojoje auloje surengtos tradicinės iškilmingos senųjų metų palydėtuvės. Renginyje pagerbti šiemet labiausiai nusipelnę Vilniaus universiteto bendruomenės nariai, išdalytos Rektoriaus premijos, pasveikinti geriausi fakultetų dėstytojai, įteikti profesorių emeritų diplomai.

Geriausia Vilniaus universiteto Teisės fakulteto dėstytoja pripažinta lektorė dr. Justyna Levon. Vertinant kandidatus kreipiamas dėmesys į tai, kaip dėstytojas savo mokslinės veiklos pasiekimus taiko pedagoginiame procese, kaip, pagal Vilniaus universiteto apklausų rezultatus, studentai vertina jo dėstomus dalykus. Svarbus vertinimo kriterijus yra ir dėstytojo taikomi inovatyvūs dėstymo ir vertinimo būdai, aktyvumas organizuojant studijas bei asmeninės savybės, kuriančios studijoms palankią aplinką. Tam pačiam dėstytojui toks apdovanojimas gali būti teikiamas ne dažniau kaip kartą per penkerius metus.

Be dėstymo nuo spalio 1d. dr. Justyna Levon vadovauja  ir TF Mokymų centrui, kurio veikla įgauna vis didesnį pagreitį tiek vidinių, tiek išorinių teisės mokymų srityje.