Pradžia > Naujienos > Plečiama studentų mokslinė veikla

Plečiama studentų mokslinė veikla

Doc. dr. Ilona Michailovič kartu su penkiais kriminologijos programos studentais, Teisės fakultete studijuojančiais dalyką „Baudžiamosios atsakomybės realizavimo pagrindai“ laimėjo Europos universitetų Arqus aljanso Twinning konkursą.

Šių metų gruodžio 5-9 d. Studentai kartu su dėstytoja vyks į Vroclavo universiteto Teisės, administravimo ir ekonomikos fakultetą, kur vyks abiejų universitetų studentų ir mokslinės bendruomenės susitikimai bei diskusijos, įgyvendinant bendrą projektą “Mediation as a tool for constructive conflict resolution using community-based reconciliation approach”.

Tikimės, kad vizitas prisidės ne tik vykdant Vilniaus ir Vroclavo universitetų bendradarbiavimą, bet ir plečiant Lenkijos teisės mokyklos veiklą Vilniaus universiteto Teisės fakultete.