Pradžia > Naujienos > Prasideda atranka į VU Teisės kliniką

Prasideda atranka į VU Teisės kliniką

Studente,

Ar esi pasirengęs pasinerti į realią teisės praktiką ir išbandyti savo įgūdžius teisinių klausimų sprendime? Jei taip, tada ši proga yra būtent tau!

Vilniaus universiteto Teisės klinika ieško motyvuotų ir talentingų 3-5 kurso studentų norinčių tapti Vilniaus universiteto Teisės klinikos konsultantais. Tai unikali galimybė įgyti praktinės patirties bei išplėsti savo profesines žinias!

Ką reiškia būti mūsų konsultantu?

• Darbsite su įvairiomis teisės sritimis;
  • Bendrausite su žmonėmis akis į akį ir teiksite jiems konsultacijas;
  • Turėsite galimybę konsultuotis su profesionaliais teisininkais;
  • Įgausite praktinės patirties, kuri padės siekti teisininko karjeros ateityje;
  • Geriausi praktikantai turės galimybė gauti partnerių stipendiją;
  • Galimybė dalyvauti Vilniaus universiteto Teisės klinikos organizuojamuose mokymuose;
  • Visa tai ir dar daugiau!

Tikimės, kad esi pasiruošęs priimti iššūkius ir pradėti savo kelią profesinėje teisės srityje. Užpildyk registracijos formą čia teisesklinika.lt/studentams/ ir būk dalis mūsų komandos!

Registracija vyksta iki vasario 19 d. 17 val.