Pradžia > Naujienos > Prasideda priėmimas į teisės krypties doktorantūros studijas

Prasideda priėmimas į teisės krypties doktorantūros studijas

Kviečiame dalyvauti 2024 m. priėmime į teisės krypties doktorantūros studijas Vilniaus universiteto Teisės fakultete!

Prašymų ir priėmimo dokumentų pateikimas vykdomas iki 2024 m. birželio 24 d. Priėmimo reikalavimai, disertacijų tematikos ir kita naudinga informacija stojantiesiams yra patalpinta ir nuolat atnaujinama VU Teisės fakulteto internetinėje svetainėje arba VU tinklapyje.

Kandidatai į doktorantūros studijas teikia mokslinį projektą ir dalyvauja pokalbyje su stojamojo egzamino komisija. Konkurse į teisės krypties doktorantūros studijas gali dalyvauti asmenys tik turintys teisės krypties magistro kvalifikacinį laipsnį arba jam prilygstantį universitetinį teisinį išsilavinimą.

Jei dar kyla klausimų ir norėtumėte daugiau sužinoti apie doktorantūros studijas Vilniaus universiteto Teisės fakultete, maloniai kviečiame į susitikimą:

·         Susitikimo data: 2024 m. gegužės 15 d. (trečiadienis).

·         Laikas: nuo 12:00 val.

·         Vieta: VU Teisės fakultetas (Saulėtekio al. 9, I-rūmai), 302 aud.

Registracija į susitikimą yra būtina (registracijos nuoroda).

Daugiau informacijos apie priėmimą ir doktorantūros studijas suteiks:

·         VU Teisės fakulteto doktorantūros studijų koordinatorė Dovilė Sakalauskaitė, tel. +370 5 236 6162 arba el. paštu dovile.sakalauskaite@tf.vu.lt. (Saulėtekio al. 9, I-rūmai, 304 kab.);

·         Doktorantūros ir podoktorantūros skyrius tel. +370 5 268 7095; +370 5 268 7093 arba el. paštu drs@cr.vu.lt (Universiteto g. 3, 108-109 kab.).