Pradžia > Naujienos > Prasideda VU Teisės fakulteto Tarybos rinkimai

Prasideda VU Teisės fakulteto Tarybos rinkimai

Vilniaus universiteto (VU) Teisės fakulteto rinkimų komisija informuoja, kad prasideda VU Teisės fakulteto Tarybos rinkimai, kurie – vadovaujantis VU statutu, VU Senato patvirtintu VU kamieninių akademinių padalinių tarybų narių rinkimų tvarkos aprašu bei VU Senato patvirtintais VU Teisės fakulteto nuostatais – vyks VU Teisės fakultete. Rinkimus organizuos (vykdys) VU Teisės fakulteto rinkimų komisija.

Informuojame, kad kandidatų dalyvauti šiuose rinkimuose iškėlimas VU Teisės fakultete vyks nuo 2023 m. spalio 12 d. 9 val. iki 2023 m. lapkričio 12 d. 17 val.

Vadovaujantis VU Senato patvirtintu VU kamieninių akademinių padalinių tarybų narių rinkimų tvarkos aprašu ir kitais teisės, teisę kelti kandidatus ar išsikelti į VU kamieninio padalinio tarybos narius turi kiekvienas VU Teisės fakulteto rinkėjas. Tuo tikslu VU Teisės fakulteto rinkėjas ar rinkėjų grupė teikia raštišką pasiūlymą VU Teisės fakulteto rinkimų komisijai. Jei keliama ne savo, o kito rinkėjo kandidatūra, ji gali būti iškelta tik esant jo sutikimui. Toks sutikimas turi būti išreikštas raštu.

Rinkėjais yra VU statuto 12 straipsnio 4 dalies reikalavimus atitinkantys dėstytojai ir mokslo (meno) darbuotojai, dirbantys VU pagal neterminuotas darbo sutartis arba dėstytojai ir mokslo (meno) darbuotojai ne trumpiau kaip 3 metus nepertraukiamai dirbantys VU pagal terminuotas darbo sutartis ne mažiau kaip 1/2 VU teisės aktuose nustatytos darbo laiko normos (ne mažiau kaip pusę etato). Kandidatai keliami pateikiant laisvos formos raštą; kai keliama kito asmens kandidatūra, turi būti pateiktas ir jo sutikimas raštu, kuris gali būti išreikštas kaip atskiras raštas arba kaip įrašas rašte iškelti jo kandidatūrą.

Kandidatai į VU Teisės fakulteto Tarybos narius keliami VU Teisės fakultete kreipiantis raštu į VU Teisės fakulteto rinkimų komisiją (Saulėtekio al. 9 – I rūmai, 10222 Vilnius, Vilniaus universiteto Teisės fakultetas, 306 kabinetas)

VU Teisės fakulteto Tarybos narių rinkimai (balsavimas) vyks 2023 m. lapkričio 14 d., nuo 9 iki 17 val. Balsuojama bus VU Teisės fakultete, fakulteto rinkimų komisijos nurodytose patalpose (apie jas bus informuojama VU Teisės fakulteto interneto svetainėje).

Išankstinis balsavimas VU Teisės fakulteto Tarybos rinkimuose vyks tokia tvarka: likus vienai darbo dienai iki VU Teisės fakulteto Tarybos narių rinkimo dienos (2023 m. lapkričio 13 d., nuo 8 iki 17 val.), bet kuriam iš VU Teisės fakulteto rinkimų komisijos narių užklijuotame voke gali būti pateikiamas iš anksto balsavusio asmens užpildytas balsavimo biuletenis).