Pradžia > Naujienos > Pristatyta dvigubo diplomo su Tbilisio Ivano Javakišvilio valstybinio universiteto Teisės fakultetu programa

Gegužės 9 d. Minint Europos dieną Tbilisio valstybiniame universitete buvo pristatyta dvigubo magistro diplomo programa, skirta Europos teisei, kuri bus nuo rudens organizuojama Tbilisio Ivano Javakišvilio valstybinio universiteto Teisės fakulteto kartu su VU Teisės fakultetu.

Renginyje dalyvavo Lietuvos ambasadorius Sakartvele Andrius Kalindra, VU TF dekanas prof. dr. Tomas Davulis bei prodekanas studijoms doc. dr. Haroldas Šinkūnas.

Lietuvoje studijuojant programoje bus studijuojami magistro programos „International and European Law” dalykai.