Pradžia > Naujienos > Registracija į tarptautinį projektą Law Without Walls prasidėjo!

Registracija į tarptautinį projektą Law Without Walls prasidėjo!

Vilniaus universiteto Teisės fakulteto (VU TF) studentai kviečiami registruotis dalyvauti tarptautiniame projekte LAW WITHOUT WALLS (LWOW).

Registracija vyksta iki 2022 m. lapkričio 18 d.

Visą informaciją apie registracijos procesą galima rasti čia (dalyvio mokestį ir kelionės išlaidas apmoka VU TF, universitetas nenustatė jokių papildomų vidinių reikalavimų registracijai). Su aplikavusiais studentais asmeniškai susisieks LWOW organizatoriai, kurie vykdys tolimesnę atranką ir asmeniškai informuos dėl sprendimo. VU Teisės fakultetas turi vieną vietą dalyvauti finaliniame renginyje.

Rekomenduojame dalyvauti Informacinėse Sesijose, kurių metu LWOW organizatoriai pasakojo apie LWOW išsamiau. Šios sesijos vyko 2022 m. spalio 12 d. 17:00–17:30 val. ir 21:30–22:00 val. Negalint prisijungti į Informacines Sesijas, galima pasižiūrėti įrašą apie LWOW, prisijungiant čia.

Daugiau apie VU TF studentų patirtis projekte LWOW skaityk čia.

Turi klausimų apie LWOW, parašyk mums adresu vigita.vebraite@tf.vu.lt.