Pradžia > Naujienos > Ceremonijoje įteikti teisės magistro diplomai

Ceremonijoje įteikti teisės magistro diplomai

AUTORIUS: Viešųjų ryšių ir rinkodaros skyrius

Tradiciškai, kaip ir kiekvieną birželį, 21 dieną Vilniaus universiteto Šv. Jonų bažnyčioje susirinko minia žmonių į vieną svarbiausių VU Teisės fakulteto švenčių  – diplomų teikimo ceremoniją. Šiemet Teisės studijų programą baigė ir Teisės magistro diplomus gavo 169 absolventai. Diplomai buvo įteikti dieninių, sesijinių ir magistrantūros studijų studentams.

Diplomų įteikimo ceremonijai vadovavo fakulteto dekanas profesorius Tomas Davulis, diplomus teikė VU Rektorius profesorius Artūras Žukauskas. Rektorius savo kalboje pažymėjo, kad šiais moderniais skaitmenizavimo laikais visiems svarbu mokytis visą gyvenimą, tad, matyt, absolventai dar grįš į savo Alma Mater atnaujinti žinių bei pasidalinti svao žiniomis su naujais studentais.  Dekanas linkėjo nepamiršti teisininko profesijos priedermės, savo kursiokų ir Teisės fakulteto.

Sveikinimo žodžius sakė generalinis prokuroras Evaldas Pašilis, VU TF alumni draugijos tarybos pirmininkas Remigijus Lapinskas ir ambasadorius Vygaudas Ušackas, kuris palinkėjo vadovautis ne tik teise, bet ir teisingumu.

Diplomas Magna Cum Laude įteiktas  komercinės šakos absolventei Simonai Budreikaitei;  Cum Laude įteikti – Finansų ir mokesčių teisės šakos absolventei Eglei Burbaitei ir Baudžiamosios justicijos šakos absolventei Monikai Naujalei.

Tradiciškai už geriausius magistro darbus verslo teisės srityje advokatų kontoros „Dominas Derling“  prizais apdovanoti:

I vieta studentui Justui Rupšiui už magistro darbą „Virtualių valiutų teisinio reglamentavimo problemos“;

II vieta studentei Simonai Budreikaitei už magistro darbą „Žalos sampratos problematika Lietuvos civilinėje teisėje“;

III vieta studentui Edvinui Džuliui už magistro darbą „Arbitražinio susitarimo galiojimas jo nepasirašusiems asmenims“.

Už geriausius viešosios teisės tematika parengtus magistro darbus LVAT prizais apdovanoti:

I vieta. Julija Skardžiūtė už magistro darbą „Dirbtinio intelekto įtaka konkurencijos teisei: konkurencijos teisės normų aiškinimo ir taikymo problemos“;

II vieta. Eglė Burbaitė už magistro darbą „Valstybės pagalbos elementai Lietuvos mokesčių įstatymuose ir mokesčių administratoriaus praktikoje“;

III vieta. Gabrielė Radžiūtė už magistro darbą „ES Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas kaip duomenų apsaugos teisės šaltinis“.

Pirmą kartą apdovanoti ir geriausi baudžiamosios justicijos pakraipos magistro darbai. Advokatų kontoros „Sorainen ir partneriai“ prizus gavo:

I vieta. Monika Naujalė už magistro darbą tema „Pagalba nusikaltimų aukoms Lietuvoje ir užsienio šalyse: teisinis reglamentavimas ir institucinė sistema“;

II vieta. Karolina Liesytė už magistro darbą „Rašytinės apeliacijos baudžiamajame procese perspektyvos“;

III vieta. Laura Šivickaitė už magistro darbą „Sveikatos priežiūros specialistų baudžiamoji atsakomybė už piktnaudžiavimą ir aplaidų profesinių pareigų vykdymą“.

Be to, dvylikai absolventų buvo įteikti Glimstedt kontoros „Ateities asmenybės“ pažymėjimai.

Po to sekė diplomų teikimas ir begalė gerų emocijų ir šypsenų…

Daugiau šventiškų akimirkų rasite čia.