Pradžia > Naujienos > Startuoja naujas talentų paieškos ir įdarbinimo projektas Joberfy

Startuoja naujas talentų paieškos ir įdarbinimo projektas Joberfy

 

Projektas skirtas jauniems profesionalams, šiuo metu besimokantiems ar baigiantiems bakalauro bei magistro studijas ir pradedantiems savąjį karjeros kelią. Darbdaviai „medžioja“ geriausius talentus, tačiau įrodyti, jog esi geriausias kandidatas neturint daug darbo patirties kartais gali būti sunku. Joberfy platforma siekiama absolventams, panaudojant savo studijų akademinius rezultatus bei bendrųjų žinių patikrinimo testo įvertinimą, pranešti darbdaviams apie savąjį potencialą.

Kaip tai veikia?

Šalia įprasto gyvenimo aprašymo (CV), teikiama galimybė matyti:

  • kandidato studijų rezultatų „reitingas“, t.y. kurią vietą kandidatas užima pagal studijų rezultatus, lyginant su kandidato studijų programos bendru vidurkiu;
  • kandidato bendrųjų žinių testo įvertinimo „reitingas“, t.y. kurią vietą kandidatas užima pagal testo įvertinimą, lyginant su visų, laikiusiųjų testą, rezultatais;
  • „Fit-in“ atitikimas konkrečiai siūlomai darbo pozicijai, t.y. kaip kandidato asmeninės preferencijos sutampa su darbdavio numanomomis konkrečiai pozicijai pagaidautinomis savybėmis.

Kandidatai gali patys pretenduoti į siūlomas darbo pozicijas arba, su kandidato sutikimu, būti prieinami darbdaviams visų kandidatų duomenų bazėje.

Nesvarbu ar šiuo metu esi dirbantis ar dar tik ieškai darbo. Išnaudok savo studijų pasiekimus, gaunant patį geriausią darbo pasiūlymą. Įrodyk savo pranašumą ir leisk darbdaviams žinoti apie savąjį potencialą. Rinkis iš darbo pasiūlymų tu!

Ką daryti toliau?

1. Registruokis joberfy.com
2. Įkelk turimą naujausią savo studijų pažymių išrašą
3. Registruokis ir atlik bendrųjų žinių testą universitete:

– 2019-06-11 / 13:00-14:00 / VU TF / Saulėtekio al. 9 (I rūmai) / JR 4 aud.

– 2019-06-18 / 13:00-14:00 / VU TF / Saulėtekio al. 9 (I rūmai) / JR 4 aud.

4. Pateik savo CV ir asmeninių preferencijų informaciją
5. Kandidatuok į siūlomas darbo pozicijas arba būk surastas duomenų bazėje