Pradžia > Naujienos > Startuoja Sorainen studentų akademija 2018/2019

Startuoja Sorainen studentų akademija 2018/2019

„Sorainen Student Academy“ kviečia talentingus ir ambicingus būsimus teisininkus į naują sezoną! 🎓 Iki spalio 1 d. dalyvauk atrankoje čia

👉Kodėl verta dalyvauti?
„Sorainen Student Academy“ yra tiesiausias kelias į sėkmingą teisininko karjerą – 6 geriausiai pasirodžiusius studentus pakviesime atlikti praktiką, o vienas jų turės galimybę savaitę pasistažuoti pasirinktame „Sorainen“ biure Taline, Minske ar Rygoje.
Projekte mūsų teisininkai pasidalins įžvalgomis apie teisinių paslaugų aktualijas ir kasdienį darbą: kokia teisininkų profesijos ateitis, su kokiais iššūkiais susiduria verslas, organizacijos Europoje ir kaip jiems gali padėti teisininkai, kuo skiriasi teisininko įmonėje nuo teisininko kontoroje darbas, kokias žinias rinkti ir asmenines savybes ugdyti, jei nori tapti teisės profesionalu pasirinktoje teisės srityje. Čia užmegsi naujų pažinčių, turėsi „vyresnįjį draugą“, dalyvausi tarptautinėje teismo inscenizacijoje, apimančioje Baltijos šalis ir Baltarusiją, galėsi užduoti gerą klausimą partneriams ir išmokti naujų įgūdžių, reikalingų sėkmingai teisininko karjerai pradėti.

👉Kas yra „Sorainen Student Academy“?
Tai įkvepianti susitikimų, seminarų ir renginių programa, pokalbiai ir diskusijos.

👉Kiek laiko truks projektas?
„Sorainen Student Academy“ vyks spalio 25 d. – balandžio 25 d. Į susitikimus pakviesime kas 2–3 savaites ketvirtadienio vakarais, jų trukmė – 1,5 val.

👉Kokie atrankos kriterijai?
Dalyvauti atrankoje kviečiame motyvuotus 2–4 kurso teisės studentus, siekiančius sužinoti daugiau nei siūlo universitetų programos, puikiai kalbančius anglų kalba ir demonstruojančius gerus akademinius rezultatus. Atrinktus dalyvius informuosime.