Pradžia > Naujienos > Studentai pristatė savo darbus baigiamojoje SMD konferencijoje

Studentai pristatė savo darbus baigiamojoje SMD konferencijoje

Balandžio 20 d. nuotoliniu būdų VU Teisės fakulteto jaunieji mokslininkai pristatė savo mokslinius darbus baigiamojoje Studentų mokslinės draugijos (SMD) konferencijoje. Iš viso konferencijos metu mokslinius straipsnius pristatė šešios komandos, keturios iš jų buvo paskelbtos laimėtojomis, skiriant trečiąją vietą dviem komandoms:

1. Adriana Jokšaitė ir Kristina Jakovleva. „Jungtinių Tautų Saugimo Tarybos (ne)veikimas Rudijos agresijos kontekste: ar naivu tikėtis permainų?“. I-a vieta
  2. Vladislav Murachov ir Anna Zolotar. „Why the International Criminal Court cannot afford justice for the crime of aggression against Ukraine and what is the way forward?“. III-a vieta
  3. Adriana Jokšaitė, Kristina Jakovleva. „Jungtinių Tautų Saugumo Tarybos (ne)veikimas Rusijos agresijos kontekste: ar naivu tikėtis permainų?“
  4. Kristina Lapienytė ir Meda Prakopaitė. „Privataus subjekto baudžiamoji atsakomybė kosmoso erdvėje“
  5. Justina Zokaitė ir Nortautas Zenevičius. „Sankcijų poveikis komerciniam arbitražui“. II-a vieta
  6. Ugnė Jakaitytė ir Dominyka Grybauskaitė. „Terapinė jurisprudencija – kelias pasitikėjimo teise link. Mediacijos atvejis“. III-a vieta

Studentų komandų mokslinius darbus vertino komisija, kurios nariais buvo keturi VU Teisės fakulteto atstovai (doc. dr. Rimantas Simaitis, doc. dr. Andželika Vosyliūtė, prof. dr. Jurgita Paužaitė-Kulvinskienė, prof. dr. Asta Dambrauskaitė) ir viena Medicinos fakulteto atstovė (doc. dr. Lina Zabulienė).

Sveikiname nugalėtojus! Už sėkmingai parašytus mokslinius straipsnius, laimėtojams atiteks VU Teisės fakulteto Alumni draugijos steigiama stipendija.

Visą SMD konferencijos įrašą ir studentų pristatymus galite pamatyti čia.