Pradžia > Naujienos > Studijų metų užbaigimo ceremonijoje buvo pagerbti VU Teisės fakulteto bendruomenės nariai

Dar vieneri studijų metai buvo iškilmingai užbaigti Vilniaus universiteto Šv. Jonų bažnyčioje vykusioje tradicinėje „Finis anni academici“ ceremonijoje, kur buvo įteikti simboliniai atminties diplomai ir pagerbti nusipelnę VU bendruomenės nariai, tarp kurių – VU Teisės fakulteto mokslininkai, darbuotojai ir absolventai.

Iškilmių metu padėka už ilgametį vadovaujamąjį darbą atiteko docentui Juozui Galginaičiui. Už nuoširdų darbą, dalyvavimą bendruomenės, visuomeninėje ir savanorystės veikloje padėkos buvo įteiktos partnerystės profesoriui Augustinui Normantui ir studijų administratorei Vidai Atkočaitienei.

Šventėje rektorius įteikė padėkas 3-iems VU Teisės fakulteto absolventams, kurių studijų baigimo rezultatai buvo įvertinti Magna cum laude diplomais.

Sveikiname VU Teisės fakulteto bendruomenės narius, gavusius padėkas ir linkime toliau savo veikla prisidėti prie mokslo ir universiteto klestėjimo.