Pradžia > Naujienos > Svečiai iš Marijampolės Trečiojo amžiaus universiteto Teisės fakultete

Svečiai iš Marijampolės Trečiojo amžiaus universiteto Teisės fakultete

AUTORIUS: Viešųjų ryšių ir rinkodaros skyrius

Šiandien VU Teisės fakultete svečiavosi Marijampolės Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) Teisės fakulteto studentai-senjorai. Jų šiandienos vizitas Vilniuje vadinasi  „Mokslo žinių diena VU Teisės fakultete ir Laisvosios rinkos institute“. Senjorai susitiko su VU Teisės fakulteto dekanu prof. dr. Tomu Davuliu, doc. dr. Vigita Vėbraite, kurie papasakojo apie Teisės fakulteto istoriją, vykdomas studijų programas. Be to, VU Teisės klinikos studentai atsakė į aktualius šeimos ir paveldėjimo teisės klausimus. Vėliau marijampoliečiai taip pat aplankė VU Mokslinės komunikacijos ir informacijos centrą (MKIC).

TAU tikslas – vykdyti nepertraukiamą žmonių mokymą, aktyvinti bendravimą, sudaryti galimybes saviraiškai. Šiuo metu universitete mokosi per 800 studentų – senjorų.

Plačiau apie Marijampolės Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) veiklą.