Pradžia > Naujienos > Teisės fakultete lankėsi LR Krašto apsaugos ministras

Teisės fakultete lankėsi LR Krašto apsaugos ministras

Vakar VU Teisės fakultete lankėsi LR Krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas ir ministerijos kanclerė Kristina Deviatnikovaitė. Vizito metu buvo pasirašyta bendradarbiavimo sutartis, kuria bus siekiama kurti ir palaikyti bendradarbiavimą tarp LR Krašto apsaugos ministerijos ir Vilniaus universiteto Teisės fakulteto teisiniais, studijų, studentų praktikos, mokslo, mokymų, renginių organizavimo ir kitais klausimais.

LR Krašto apsaugos ministras A. Anušauskas sudalyvavo ir VU Teisės fakulteto dekano Haroldo Šinkūno paskaitoje, kurios klausėsi ir Vilniaus universiteto renginyje „Studentas vienai dienai“ dalyvaujantys moksleiviai. Studentams ir moksleiviams tai buvo puiki proga užduoti klausimus ministrui ir išgirsti daugiau apie krašto gynybą, saugumą ir dabartinę politinę situaciją.