Pradžia > Naujienos > Teismai kviečia studentus padėti teikti teisines konsultacijas renginyje „Jūs klausiate – mes atsakome“

Teismai kviečia studentus padėti teikti teisines konsultacijas renginyje „Jūs klausiate – mes atsakome“


Spalio 25 d. kasmet minint Lietuvos Konstitucijos ir Europos teisės dieną, teismuose organizuojamas renginys „Jūs klausiate – mes atsakome“. Renginio metu Lietuvos gyventojams, atvykusiems į teismus, teikiamos nemokamos teisinės konsultacijos.

Nacionalinė teismų administracija kviečia spalio 25 d. atvykti į teismą ir padėti pakonsultuoti gyventojus (papasakoti, kur kreiptis ir ką daryti, susidūrus su teisine problema), nukreipti žmones pas reikiamus specialistus (konsultacijas teisme tą dieną teikiančius advokatus, antstolius ir kt.).

Renginio data ir laikas – 2018 m. spalio 25 d., 09.00–17.00 val. Vienos konsultacijos trukmė – iki 30 min., tačiau studentai gali atvykti į teismą ir kelioms valandoms.

Studentai, kurie mielai sutiktų dalyvauti renginyje, maloniai prašomi apie savo atvykimą pranešti iš ankstokreiptis nurodytus teismų kontaktinius asmenis arba į Nacionalinė teismų administraciją (el. p. zydrune.tursaite@teismai.lt; tel. (8 5)  251 4120).